تبلیغات
ترفندونی - کسب درآمد آسان از طریق بیت کوین

شارژ رایگان

همه چی فروش

کسب درآمد آسان از طریق بیت کوین

نویسنده : میلاد بهمن آبادی جمعه 22 آبان 1394 ساعت 18 و 30 دقیقه و 02 ثانیه  •  دیدگاه ها : ()  

سلام به همه ی دوستانی که دنبال یه روش اسون برای کسب درامد از طریق اینترنت هستن 

فقط خواهشا تا تهش رو بخونید زیاد نیست درشت نوشتم خودشو زیاد نشون میده 

کسب درآمد آسان از طریق بیت کوین

اول از همه جواب چند تا از سوالاتی رو میزارم که با خوندن عنوان این پست به ذهنتون میاد...


هر بیت کوین برابر هست با 332 دلار  $1BTC=332  (که این قیمت ساعت به ساعت بالا و پایین میشه درست مثل قیمت دلار تو ایران...)

بیت‌کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملاً یجیتال را بوجود آورده است. این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه تمرکز زدایی شده است که توسط کاربرانش بدون هیچگونه اختیار مرکزی و یا واسطه ای، نیرومند شده است. از نقطه نظر یک کاربر، بیت کوین بسیار شبیه پول نقد اینترنتی است. بیت کوین همچنین می تواند به عنوان مهمترینسیستم دفترداری با سه ورودی موجود بشمار آید. (خیلی خلاصه بگم بیت کوین یه واحد پوله مث ریال و دلار و... اما تو فضای مجازی میشه ازش استفاده کرد هر چند که میشه به ریالم تبدیلش کرد که تو ادامه ی پست میگم...)

چه کسی شبکه‌ی بیت‌کوین را کنترل می‌کند؟


هیچکس مالک شبکه بیت کوین نیست، درست همانطور که هیچکس صاحب تکنوژیی که در ورای ایمیل است، نیست. این کاربران بیت کوین در سراسر جهان هستند که آنرا کنترل می کنند. توسعه دهندگان بیت کوین اگرچه نرم افزار آن را بهبود می بخشند ولی نمی توانند تغییری را بر پروتکل بیت کوین تحمیل کنند،، چرا که هر کاربری آزاد است که نرم افزار خود و نسخه ای که خود می پسندد را استفاده کند. تمامی کاربران، برای اینکه با یکدیگر سازگار بمانند باید از نرم افزاری استفاده کنند که از همان قواعد پیروی می کند. بیت کوین تنها بشرط اجماع کامل بین تمامی کاربران، می تواند بدرستی کار کند. بنابراین تمامی کاربران و توسعه دهندگان انگیزه قوی برای حفظ این اجماع را خواهند داشت. (یعنی تو بیت کوین در میاری هر کاری که خواستی میتونی باهاش انجام بدی حتی میتونی تو بانک هایی که در همین زمینه فعالیت میکنن حساب باز کنی و سود بیت کوینی رو که در اختیار بانک میزاری رو بگیری و حال کنی )

آیا مردم واقعاً از بیت‌کوین استفاده می‌کنند؟

بله. تعداد روزافزونی از کسب و کارها و افراد از بیت کوین استفاده می کنند. این کسب و کارها ممکن است کسب وکارهایی بصورت رو در رو با مشتری باشد، مانند رستورانها ، آپارتمانها، دفاتر حقوقی و یا سرویسهای آنلاین مانند Namecheap، WordPress، Reddit و یا Flattr. بیت کوین اگرچه پدیده ای نسبتاً جدید بشمار می آید، اما به سرعت رو به رشد است. در پایان آگست 2013، ارزش تمامی بیت کوینهای در گردش بالغ بر 1.5 میلیارد دلار امریکا بود و ارزش بیت کوینهایی که روزانه مبادله می شد، به میلیونها دلار می رسید. (یعنی چیزیه که همه ی جا میشه ازش استفاده کرد درست مثل پولی که تو جیبته...)

چگونه کسی می تواند بیت‌کوین بدست آورد؟

 • در صورت پرداخت وجه برای کالا یا خدمات
 • خرید آن از صرافی بیت کوین
 • مبادله بیت کوینها با کسی در نزدیکی خود
 • بدست آوردن بیت کوین از راه استخراج رقابتی 
 • بدست آوردن بین کوین به صورت کاملا رایگان (چیزی که تو ادامه ی مطلب اموزشش رو میزارم فعلا دارم جواب یه سری از سوالاتی رو که ممکنه براتون پیش بیاد رو میزارم)

  مزایای بیت‌کوین چیست؟


  • آزادی پرداخت وجه- هر موقع از شبانه روز و در هر کجای جهان که باشید، ارسال و دریافت فوری هر مبلغ از بیت کوین امکانپذیر است. هیچ روزی تعطیل نیست. هیچ حد و مرزی در کار نیست. هیچ محدودیتی اعمال نخواهد شد. بیت کوین به کاربرانش اجازه می دهد بر پول خود کنترل کامل داشته باشند.

  • کارمزد های بسیار اندک - در حال حاضر پردازش پرداخت وجه با بیت کوین، بصورت بدون کارمزد و یا با کارمزدی بسیار اندک، انجام می گیرد. کاربران می توانند برای پردازش سریعتر تراکنش خود، کارمزد پرداخت نمایند که در نتیجه تاییدیه تراکنش را سریعتر از شبکه دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، پردازشگرهای تجاری هم هستند که سوداگران را در پردازش تراکنش ها، تبدیل بیت کوینها به یک ارز بدون پشتوانه و واریز مبالغ بطور مستقیم و روزانه به حساب بانکی آنها، یاری دهند. چون این تراکنشها بر مبنای بیت کوین است، کارمزدهایی به مراتب کمتر از کارمزدهای شبکه کارت اعتباری یا پی پال، از آنها خواسته خواهد شد.

  • ریسک کمتر برای سوداگران- تراکنشهای بیت کوین امن و برگشت ناپذیر بوده و حاوی اطلاعات شخصی و یا حساس مشتریان نیست. به همین دلیل از سوداگران در برابر ضررهای ناشی از کلاهبرداری یا پرداختهای برگشتی جعلی محافظت می کند و نیازی هم به پیروی از PCI نیست. سوداگران می توانند بسادگی به بازارهای جدیدی قدم بگذارند که هیچ کارت اعتباری در آن در دسترس نباشد و یا نرخ کلاهبرداری به شکل غیرقابل قبولی بالا باشد. دستاوردهای خالص آن عبارتست از: کارمزد کمتر، بازارهای بزرگتر و هزینه های مدیریت کمتر.

  • امنیت و کنترل - کاربران بیت کوین بر تراکنشهای خود کنترل کامل دارند. غیرممکن است که بتوان معامله کنندگان را مجبور کرد؛ مانند آنچه در روشهای دیگر پرداخت گاهی پیش می آید، مبالغی ناخواسته و یا از پیش اعلام نشده را بپردازند. پرداختهای بیت کوینی بدون اینکه اطلاعات شخصی کسی به تراکنش پیوست شده باشد، انجام می گیرد. به این ترتیب محفاظت شدیدی در برابر سرقت هویت ایجاد شده است. کاربران بیت کوینی همچنین می توانند با تهیه بک آپ یا نسخه پشتیبان و رمزگذاری، از پولشان محافظت نمایند.

  • شفافیت و بی طرف بودن - تمامی اطلاعات در مورد تامین پول بیت کوین بسادگی روی زنجیره بلاک در دسترس همه هست و می توان آنرا بلافاصله درستی آزمایی کرده و از آنها استفاده نمود. هیچ شخص یا سازمانی نمی تواند پروتکل بیت کوین را کنترل و یا دستکاری نماید چون این پروتکل با رمزنگاری، ایمن شده و هسته بیت کوین را از نظر شفافیت، بیطرفی کامل و قابل پیش بینی بودن قابل اعتماد کامل ساخته است.

  معایب بیت‌کوین چیست؟


  • میزان پذیرش - بسیاری از مردم هنوز در مورد بیت کوین آگاهی ندارند. همه روزه، کسب و کارهای بیشتری بیت کوینها را می پذیرند چرا که مزایای آنرا می خواهند، اما این فهرست هنوز کوچک است و نیاز به رشد دارد تا بتوان از فایده های این شبکه بهره جست.

  • ناپایداری - ارزش کلی بیت کوینهای در گردش و تعداد کسب و کارهایی که از بیت کوین استفاده می کنند، در مقایسه با آنچه که باید باشد، هنوز کم است. بنابراین، رویدادها، معاملات و یا فعالیتهای تجاری نسبتاً کمی هستند که می توانند بر بهای بیت کوین اثری چشمگیر داشته باشند.. به لحاظ نظری این ناپایداری، در صورت رشد بازارها و تکنولوژی بیت کوین، کاهش خواهد یافت. پیش از این، جهان هرگز چنین ارز نوپدیدی را به خود ندیده بود، بنابراین تصور اینکه بیت کوین چگونه این راه را به پایان خواهد برد، واقعاً دشوار (و هیجان برانگیز) است.

  • در حال توسعه بودن - نرم افزار بیت کوین هنوز نسخه بتاست و ویژگی های ناقص بسیاری دارد که بطور فعال در دست توسعه است. ابزارها، ویژگی ها و سرویس های جدید در حال توسعه یافتن هستند تا بیت کوین را امن تر و برای توده مردم دسترس پذیرتر بسازند. بیشتر کسب و کارهای بیت کوینی نوپا بوده و هنوز تحت پوشش بیمه نیستند. بطور کلی، فرایند بلوغ بیت کوین هنوز در جریان است.

  خیلی خوب بسته دیگه نمیخوام خستتون کنم اگر سوالی داشتید تو قسمت نظرات بگید تا جوابتون رو بدم... یه راست میرم سر اصل مطلب...  راحتترین راه کسب بیت کوین چیه؟
  خب معلومه اینه که بخریدش 

  اما من میخوام یه روش اسون رو که خودم دارم ازش استفاده میکنم و امتحانش کردم و که کاملا رایگان هست رو بهتون معرفی کنم...

  1)فقط کافیه چند تا دکمه بزنید تا بهتون یه مقداری بیت کوین به صورت رایگان بده و این تنها به شانس شما بستگی داره حتی تو بد ترین حالتشم یه مقدار ثابتی که کم هم نیست بهتون  بیت کوین میده

  2)وقتی بیت کوین رو از سایت گرفتید میتونید وارد یه قسمت دیگه از سایت بشید که امکان فوق العاده جالبی داره
  رو دو تا عدد میتونید شانس خودتون رو امتحان کنید
  اول میزانی رو که میخواین بیت کوین بدست بیارید یا از دست بدید رو انتخاب میکنید(از دست بدید؟؟؟خب این یه بازیه دیگه یا میبرید یا میبازید....)
  اگر قرعه اون عددی رو که انتخاب کردید بیفته اون مقدار بیت کوینی که انتخاب کردید به حسابتون اضافه میشه در غیر این صورت کم میشه....
  این بازی بدون محدودیته و تا وقتی که بیت کوین داشته باشید میتونید بازی کنید و بیت کوین رایگان بدست بیارید خیلی حال میده خودم چند بار هر چی داشتم رو از دست دادم و چند بازی هم بیت کوین مشتی به جیب زدم  فقط و فقط وقتی که میبرید طمع نکید (از ما گفتن بود )

  3) یادتونه تو قسمت اول گفتم یه دکمه میزنید و بر اساس شانستون یه مقداری بیت کوین میگیرید؟هر بار که اون دکمه رو بزنید دو تا بلیط شرکت تولاتاری رایگان کسب میکنید

  حالا این لاتاری چیه؟
  هر هفته برگزار میشه و ده نفر برنده ی این لاتاری میشن
  هر کسی که بلیط بیشتری داشته باشه اون شانس بیشتری داره که برنده بشه...شما میتونید هر ساعت وارد سایت بشید و اون دکمه رو بزنید و علاوه بر اینکه بیت کوین رایگان بدست میارید دو تا بلیط رایگان شرکت تو لاتاری هم از سایت بگیرید....
  به نفر اول تو این مسابقه که همه چیزش اتوماتیک انجام میشه و لازم نیست کاری انجام بدید 1 BTC میده که معادل 323 دلار هست 
  یه نفرات دوم تا دهم هم جایزه میده که دوم تقریبا میشه 0.8 BTC و همین طور تا نفر دهم حتی اگر نفر دهم هم بشید بازم خیلی خیلی خیلی ارزش داره
  حساب کنید به ریال چقدر میشه...
  تو همین مطلب یه سری صرافی های اینترنتی رو معرفی میکنم که بیت کوین شما رو به ریال تبدیل میکنن...

  ثبت نام 
  حالا شاید با خودتون بگید این قدر گفتی سایت سایت سایت خب ادرسشم بده دیگه 
  ادرسشم میدم ولی قبلش یه سری توضیحاتی رو بهتون بدم....
  خیلی از سایت ها هستن که ادعا میکنن بیت کوین رایگان میدن اما در حقیقت پشت این سایت ها جز یه سری ادم کلاه بردار کس دیگه ای نیست و یه سری سایت ها هم هستن که واقعا این بین کوین رایگان میدن...
  درست مثل سایت های کلیکی ایرانی که میشه ازشون کسب درامد کرد یه سری ها واقعا قابل اعتماد هستن و یه سری ها....

  الان میخوام اموزش ثبت نام تو سایت رو بدم فوق العاده سادس یه ثبت نام معمولیه اما شاید یه سری ها انگلیسیشون خوب نباشه...
  قبل ثبت نام باید یه چیزی که اسمش ادرس بیت کوین هست بسازید
  حالا این چیه؟کیف پول اینترنتیتونه...
  یعنی هر کسی از هر جای دنیا که بخواید براتون بیت کوین بفرسته باید این ادرس رو بهش بدید
  معمولا یه ادرس دربو داغون و طولانیه که حتما حتما حتما باید یه جایی ذخیرش کنید....


  خیلی خوب میریم سراغ ثبت نام

  اول از همه باید برید به این ادرس


  تو فیلد اول ایمیلتون رو وارد کنید (حتما حتما ایمیل واقعی تون رو بنویسید و الکی پرش نکنید حواستون باشه پولاتون تو این حساب ذخیره میشه هااااا)

  تو فیلد دوم و سوم باید رمزتون رو بزنید و حتما باید از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و یه کاراکتر خاص مثل کاراکتر های زیر استفاده کنید وگرنه رمزتون رو قبول نمیکنه رمزی رو که تو فیلد ودم وارد میکنید تو فیلد سوم هم باید دقیقا همون رو وارد کنید

  اون کاراکتر ها اینا هستن : !و@و#و$و%و^و&و*و)و( و....
  حالا روی Continue کلیک کنید
  تمام!
  شما کیف پول اینترنتی تون رو ساختید حالا اگه درخواست واریز به حسابتون رو از اون سایت داشته باشید به همین حسابتون واریز میکنه
  سایت اتوماتیک هر هفته پولتون رو به حسابتون واریز میکنه که حداقل پول بای واریز کرد 0.0001 BTC هست که میتونید این مبلغ رو تو یه روز هم بدست بیارید اگرم تو لاتاری برنده بشید که هیچی دیگه

  حالا لحظه ی شیرین ثبت نام تو اون سایت فرا رسیده  فقط و فقط مونده تو سایت اصلی ثبت نام کنید


  اینم خیلی سادس توی فیلد اول ایمیلتون رو تایپ کنید
  توی فیلد دوم یه پسورد جدید و مطمین تایپ کنید و حتما حفظش کنید
  توی فیلد سوم ادرس کیف پول اینترنتیتون رو بدید همون ادرسی که از ثبت نام تو سایت blockchain.info بدست اوردینش...
  روی sing up کلیک کنید
  تمام!

  تموووووووووووووووووم شد از الان به بعد فقط کافیه هر یه ساعت یه بار شانس خودتون رو با زدن یه دکمه امتحان کنید و بیت کوین بگیرید رایگان رایگان

  خب بریم سراغ اموزش کار با سایت

  کار با سایت برای کسانی که حتی انگلیسیشون خیلی هم ضعیفه اسونه...

  خیلی خوب وقتی وارد سایت شدید با یه دکمه ی سبز رنگ مواجه میشید که تقریبا وسط صفحه هست
  این دقیقا همون دکمه ای هست که میتونید با زدنش میتونید شانستون رو امتحان کنید و بیت کوین رایگان بگیرید...
  بعد از زدن دکمه باید به یه سوال جواب بدید که سایت بفهمه شما ربات هستید یا ادم ...
  سوالش واسه اونایی که انگلیسی بلد نیستن زیاد جالب نیست
  یه منوی کشویی داره که خودش از اون منو گزینه ی دوم رو انتخاب کرده
  شما از اون منو گزینه ی اول یا سوم رو انتخاب کنید زیاد فرق نداره
  بعد از انتخاب اون گزینه یه عکس بالای منو میاد شما تو فیلدی که زیر عکس هست باید اون متن رو دقیقا بنویسید 
  بعضی موقع ها عدد میاد و بعضی موقعا ها دو تا کلمه که از هم جدا هستن دو تا جکه رو با یه اسپیس از هم جدا کنید و بنویسیدش
  و دکمه ی پایینش رو بزنید 
  و بازم تمام!

  الان به شما میگه چقدر بیت کوین رایگان گرفتید...

  دو تا بخش دیگه میمونه که توضیح بدن یکی لاتاری هست که تو همین مطلب کامل گفتم چجوریه و تمام اون یکی هم اون بازیه بود که خیلی اسونه چیزی نداره اما اگه از مطلب استقبال بشه (استقبالتون از قسمت نظرات معلوم میشه ) اون رو هم توضیحش رو میزارم براتون هر چند که چیزی نداره ...


  خیلی خوب راحتترین راه کسب درامد رو بهتون کامل کامل توضیح دادم امید وارم حال کرده باشید
  نظری چیزی هم داشتید تو قسمت نظرات بگید ...


  برچسب ها: کسب درامد رایگان ، کسب درامد ، راحت کسب درامد کنید ، بیت کوین ، کسب درامد از بیت کوین ، بیت کوین رایگان ، BTC ،
  آخرین ویرایش: جمعه 22 آبان 1394 ساعت 18 و 34 دقیقه و 49 ثانیه

  شنبه 18 فروردین 1397 ساعت 04 و 12 دقیقه و 11 ثانیه

  Nicely put, Cheers.
  buy cialis sample pack tadalafilo 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis 5mg cialis generico postepay generic cialis levitra cialis 100 mg 30 tablet generic cialis tadalafil cialis 100mg suppliers buying cialis overnight
  شنبه 4 فروردین 1397 ساعت 02 و 51 دقیقه و 15 ثانیه

  Truly many of useful info.
  we recommend cialis info how to buy cialis online usa achat cialis en itali cialis generico postepay cialis 20mg cialis generico online free cialis cheap cialis generic cialis tadalafil buy cialis uk no prescription
  دوشنبه 28 اسفند 1396 ساعت 08 و 06 دقیقه و 29 ثانیه

  Regards. Plenty of info!

  cialis kamagra levitra fast cialis online cialis price in bangalore cialis manufacturer coupon how to purchase cialis on line cialis dosage amounts cialis kamagra levitra buy cialis cheap 10 mg cialis generico en mexico cialis without a doctor's prescription
  دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 17 و 21 دقیقه و 58 ثانیه
  Marvelous, what a web site it is! This weblog gives valuable information to us, keep it up.
  سه شنبه 17 مرداد 1396 ساعت 11 و 11 دقیقه و 28 ثانیه
  Good post! We will be linking to this great content on our site.
  Keep up the good writing.
  یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 01 و 11 دقیقه و 57 ثانیه
  Good web site you've got here.. It's hard to find excellent writing like yours these days.
  I seriously appreciate people like you! Take care!!
   
  لبخندناراحتچشمک
  نیشخندبغلسوال
  قلبخجالتزبان
  ماچتعجبعصبانی
  عینکشیطانگریه
  خندهقهقههخداحافظ
  سبزقهرهورا
  دستگلتفکر